Profile

peyman kimiya

Contact Details

Bio

بازدید از شهر سیده  Side

شهر زیبا و شگفت انگیز سیده تقریبا اولین مکانی است که گردشگران برای بازدید از آن در تور آنتالیا مشتاق هستند . این شهر در امتداد ساحل مدیترانه قرار گرفته و دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی بسیاری است . بازدید از تالار آتنا در الویت برنامه های گردشگران قرار می گیرد که تاریخ و تمدن هزاران ساله این سرزمین را به رخ می کشد . بعد از آن بازدید از تئاتر سیده ، ساحل شرقی ، موزه ی سیده ، شهر سلوکیا ، مجموعه ی استیت آگورا ، شهر سلگ ، آبشار ماناوگات ، غارهای دودنسیک ، پارک کوپرولو کانیون و تالار آپولو  را به شما پیشنهاد می کنیم .

شهر سیده شهری بندری است و از گذشته بسیاری از داد و ستدها و فعالیت های بازرگانی در امتداد این بندر انجام می شد . این شهر دارای سواحل ماسه ای زیبایی است که همگی دارای امکانات رفاهی متنوع هستند و شنا و آفتاب گرفتن در امتداد این سواحل تجربه ای بیاد ماندنی و تکرار نشدنی خواهد بود

- تله کابین آرگو   Argo Cable Car

تله کابین آرگو در بندر باتومی تور گرجستان سفر باتو قرار دارد و گردشگران را از ساحل باتومی به ارتفاعات سرسبز و زیبای اطراف می برد . تله کابین ارگو در این مسیر در حدود دویست و پنجاه متر ارتفاع می گیرد و چشم اندازی زیبا را پیش رویتان قرار می دهد .

3-  دریاچه نوریگلی   Nurigeli lake

طبیعت زیبای دریاچه نوریگلی سبب شده اغلب گردشگران یک روز رویایی را در اطراف آن سپری کنند و به خصوص در روزهای آفتابی در این منطقه پیک نیک کنند . این دریاچه در فاصله صد و سی متری از دریای سیاه واقع شده و پنج و نیم هکتار وسعت دارد . در اطراف این دریاچه طبیعتی سرسبز و زیبا به چشم می خورد و همچنین امکانات رفاهی و تفریحی متنوعی همچون محوطه بازی برای کودکان ، باغ وحش ، نیمکت ، پیست دوچرخه سواری و … فراهم شده است .

4