Profile

hammod habibi

Contact Details

Bio

خرید بک لینک تضمینی گاها فقط در سایتها به صورت نمادین و صرفا جهت جذب مشتری نوشته می شود  اما ما خرید بک لینک تضمینی را واقعا به صورت تضمینی ارائه میدهیم به این صورت که شما میتوانید طبق شرایط و قوانین موجود در خرید بک لینک تضمینی سفارش دهید و بعد از اینکه پروژه بهینه سازی سایت(سئو) به نتیجه مطلوب رسید هزینه خرید بک لینک تضمینی را پرداخت نمایید قبل از ثبت سفارش حتما قوانین خرید بک لینک تضمینی را مطالعه فرمایید.

گاها در برخی از سایت های آموزش سئو، به کاربران از خطرناک بودن خرید بک لینک میگویند و این موارد میتواند ذهن مدیر سایت و یا سئو کار را درگیر کند چرا که واقعا خرید بک لینک از نظر گوگل تخلف حساب میشه و در صورت مشاهده، وب سایت فوق را جریمه خواهد کرد.

لینک هایی که به صورت اصولی انجام نمیشن و یا از وب سایتهای یکسان و انبوه بک لینک میگیرند به سرعت توسط گوگل قابل شناسایی خواهد بود و در خوشبینانه ترین حالت ممکن نه تنها تاثیری بر  روی سایت نخواهد گذاشت بلکه شامل افت رتبه هم خواهد بود البته باید به این نکته اشاره کنیم که احتمال حذف کلی سایت از نتایج هم برای خرید بک لینک وجود دارد.

حال که واقعا به تاثیر منفی خرید بک لینک پی بردید شاید قید خرید بک لینک را بزنید و اصلا به خرید بک لینک فکر نکنید چرا که میتواند باعث نابودی سایت شود.

اما میدانید سایت بدون بک لینک نمیتواند رتبه خوبی کسب نماید؟ و یا در کلمه های رقابتی کسب رتبه و صفحه اول گوگل بدون بک لینک تقریبا غیر ممکن است.

در هر زمینه ای که شما فعال هستین کافیه که رقبای خود را بررسی کنید میبینید که چندین و چند صد و گاها چند هزار تا بک لینک دارند تعداد لینک های برگشتی خیلی مهم هستند و از زمان پیچیده شدن الگوریتم های گوگل یکی از اصلی ترین و تاثیر گذارترین فاکتور های مهم سئو می باشند.

پس باید شما هم اگر میخواهید رتبه خوبی کسب کنید یا به صفحه اول گوگل برسید و یا به نتایج بالای گوگل برسید باید به تعداد قابل توجهی برای سایت خود بک لینک ایجاد کنید.

برخی از بک لینک ها را خودتان میتوانید به صورت رایگان بسازید و بابت آنها هیچ پولی هم پرداخت نکنید برای ساخت بک لینک رایگان و ارزشمند میتوانید لینک زیر را مطالعه نمایید